Ласкаво просимо до інтернет-магазину шкарпеток від українського виробника "СЛІД ЛЕВА"!

 

Компанія "СЛІД ЛЕВА" уже 4 роки впевнено завойовує позицію виробника якісних шкарпеток.

Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти носили шкарпетки із задоволенням, тому виготовляємо нашу продукцію із найкращої сировини, а саме 100% гребінної індійської бавовни та 100% бамбукової нитки.

Сировину для виробництва шкарпеток ми імпортуємо самі, що дозволяє контролювати її якість під час виробництва на фабриках постачальників.

 

В асортименті компанії "СЛІД ЛЕВА" чоловічі, жіночі та дитячі шкарпетки на усі сезони, а постійне його розширення допомагає задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

 

Без надто ярких принтів, але не просто нудні чорні - ми пропонуємо Вам шкарпетки у стилі "Стильна Класика" - адже саме у таких шкарпетках Ви будете комфортно почуватися на будь-яких заходах: чи то на роботі, на зустрічі, на відпочинку, чи на вечірці.


Через постійне розширення асортименту, на сайті присутні не усі моделі шкарпеток, тому, ласкаво просимо також на нашу Інстаграм сторінку @slidleva_socks.

 

Ми пишаємося тим, що Національний Бізнес Рейтинг нагородив ТОВ "СЛІД ЛЕВА" званням "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019".

 

Запрошуємо до співпраці гуртові та роздрібні магазини. За деталями звертайте, будь ласка, за тел.0673514044, або пишіть на електронну адресу slid_leva@yahoo.com. Чекаємо!